הדרכת בטיחות בגובה

 
עבודה בגובה היא הסיבה העיקרית לתאונות קטלניות בעבודה, ולכן כל עבודה בגובה מחייבת הכשרה מתאימה. על מערך ההדרכה להיות מורכב מצוות מקצועי, מנוסה ומומחה בתחום ההדרכה.

הדרכות עבודה בגובה הן קריטיות לארגונים המבקשים לשמור על חייהם של העובדים ולהעניק להם את הכלים הטובים ביותר לעבודה בטוחה ואיכותית יותר. כל עבודה שמתבצעת מעל גובה של 2 מטרים ושיש בה סכנה לנפילה מגובה ופגיעת עובדים, מחייבת הדרכה לעבודה בגובה. סיכוני נפילה מגובה קיימים במגוון עבודות רחב והם נפוצים בעבודות בנייה, הרכבה, שיפוצים, תיקונים, תחזוקה, חשמל, טיפוס תרנים וגלישה.
עפ"י חוק יש להוציא את העובדים לריענון והדרכות עבודה בגובה כל שנתיים.
אנו בחברת HSP מספקים את כל סוגי ההדרכות לעבודה בגובה. ההדרכות מתבצעות בפריסה ארצית ובכל קנה מידה – בין אם מדובר בהשלמת חומר לעובד אחד או להדרכת מחלקה שלמה. מדובר בצוות הדרכה מקצועי ומומחה בתחומו שיעביר לכלל העובדים, בהתאם לאופי עבודה, הדרכות עיוניות ומעשיות. ההדרכות יכולות להתבצע בכל מיקום שתבחרו, בין אם אצלכם באתר או אצלנו בחברה.

קורסי הדרכה וריענון

קורסי ההדרכה והריענון מתבצעים בכפוף למתכנת העבודה שהכתיב משרד התמ"ת, שכן חובה לבצע ריענון על הנושאים הנלמדים פעם השנתיים. ניתן לבחור מספר נושאים להדרכה – לפי דרישות העבודה שהעסק שלכם מבצע. בסיום הקורס כל עובד יקבל תעודת הכשרה ע"פ הנושאים אותם למדתם. כל קורס מכסה נושאי ליבה חשובים: הדרכת מבוא, ציוד מגן אישי והתאמת ציוד בטיחות רלוונטי הקיים בשוק העבודה.

סוגי הקורסים:

הדרכת גובה לעבודה עם סולמות

  • עבודה על גגות – שטוחים או משופעים, תלולים וחלקלקים
  • עבודה נכונה על במות הרמה
  • סלי הרמה ופיגומים
  • התנהלות בטיחותית על קונסטרוקציות
  • עבודה בחללים מוקפים

    בנוסף תוכלו ללמוד אצלנו:
  • עבודה על במות תיאורה והגברה
  • גיזום עצים

 

פנו אלינו עכשיו וקבלו הצעת מחיר המתאימה לדרישותיכם. המדריכים המומחים של  HSP יגיעו ידאגו לכם מתן הכשרה מקצועית שתבטיח לעובדיכם חזרה הביתה בשלום.