החלפת והתקנת חלונות וקירות מסך

בין אם מדובר בשלבים ראשונים של הקמת בניין, שיפוץ או ניקיון גמר – התקנה והחלפה של קירות מסך, ותיקון חלונות שבורים, הוא תהליך הדורש תכנון, קבלת החלטות זהירה והקפדה על ביצוע איכותי ומקצועי. 

בשנים האחרונות הפכה מעטפת הבניין הבנויה מקירות מסך משולבי זכוכית לאחד הפיצ'רים המשמעותיים בבנייני משרדים, מבנים ציבוריים, בנייני יוקרה, קניונים, מרכזים שונים ועוד.

קיר מסך הוא רכיב בניין עשוי אלומיניום וזכוכית המשמש כחיפוי חיצוני לחלונות ענק במבנים גבוהים. מדובר בקיר חיצוני למבנה, הנישא על ידי אלמנטים המחוברים בסמוך אליו, המעניקים למבנה מראה מרשים ויוקרתי. מעבר להיבט הדקורטיבי שלהם, לקירות המסך יש גם תפקיד פונקציונלי – הם יוצרים בידוד תרמי גבוה באמצעות חלל הכלוא בין שתי זכוכיות היוצרות תא אקלימי. בנוסף, הם מאפשרים חדירת תאורה טבעית, וניצול מקסימלי של אור טבעי.

מתקין החלונות של חברת HSP הינו בעל מקצוע מומחה המבצע את ההתקנה מהצד החיצוני של הבניין בעזרת חבלים וציוד סנפלינג מקצועי. ניתן לבצע את ההתקנה בשתי דרכים – הורדת החלונות מהגג בזהירות או נשיאתם מהקרקע באמצעות חבלים וכפות ואקום.

חברת HSP מתמחה בעבודות לגובה, ביניהן החלפת חלונות שבורים והתקנת חלונות וקירות מסך. העבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בעבודות סנפלינג בגבהים שונים ועם סוגי בניינים רבים. החברה מחזיקה בציוד מקצועי ומתקדם ועובדת עם כל סוגי החלונות – חלונות טריפלקס וקירות מסך, תוך שמירה על הוראות הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר.