ניקוי חלונות בגובה

ראווה בשחקים – שיטת התהליך של ניקוי חלונות בגובה.

ניקוי חלונות של גורדי שחקים הוא תהליך מורכב הדורש מקצועיות, מיומנות וניסיון. בין אם מדובר בניקוי ראשוני לאחר בניה או ניקוי כאחזקה שותפת, אחת השיטות המומלצות לניקיון יסודי היא באמצעות סנפלינג.

ניקוי חלונות בגובה
כל מבנה מרובה קומות כגון מבנים ציבוריים או עסקיים, דורש ניקוי חיצוני של החלונות אחת לתקופה. בין אם מדובר בנזקי מזג האוויר או בסיום בנייה של בניין חדש, מעטפת הבנייה והחלונות החיצוניים, מתמלאים אבק, בטון, כתמי צבע, ופסולת מסוגים שונים. במבנים מסוג זה, לעיתים מדובר בחלונות סגורים ללא אופציה להיפתח או להתפרק מה שמונע את האפשרות לנקות אותם מבפנים. על מנת לנקות את החלונות היטב, אין אפשרות לעבוד מן הצד הפנימי של המבנה, מתוך החדרים, אלא יש צורך לעבוד בחלק החיצוני של הבניין. חברת HSP מציעה מגוון שירותים בתחום העבודות בגובה, ביניהם ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג.

ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג
ניקוי חלונות בסנפלינג מתבצע על ידי קיבוע עוגן הציוד על גג הבניין כאשר ממנו משתלשלים העובדים כלפי מטה תוך מעבר על פני כל החלונות בצורה שיטתית. העובדים קשורים לחבלים ייעודיים המותאמים למבנה גופם להגנה מקסימלית ולשמירה על בטיחותם של דיירי הבניין והעוברים ושבים תחת אזור העבודה. אחד היתרונות העיקריים בשיטת ניקוי חלונות בסנפלינג הוא היתרון האנושי – מדובר בשיטה ידנית המאפשרת להגיע בצורה נוחה לכל נקודה בצורה אידיאלית. לעומת שיטות אחרות, ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג מאפשרת להגיע לכל חלון בכל גובה שהוא, גם בקומות גבוהות מאוד.

חברת HSP מחזיקה בציוד סנפלינג מקצועי ומתקדם תוך שמירה על הוראות הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר. צוות העובדים הינו מיומן ומנוסה המחזיק בכל האישורים על פי חוק. ניקוי החלונות בגובה מתבצע עם חומרי ניקוי איכותיים השומרים על ניקיון החלונות לאורך זמן, ומקנים לבניין מראה מבריק ונוצץ.